hubení štěnic - kordovský

jsme specialisté na štěnice

Zásady ochrany osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas fyzické osobě Bohuslav Kordovský, se sídlem Kukučínova 1148/4, Praha 4, 142 00, IČ: 41840143, zapsané v živnostenském rejstříku - úřad městské části Praha 4.  (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

 

    jméno a příjmení

    e-mail

    telefonní číslo.

 

2. Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem vyřízení vašeho dotazu nebo poptávky. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu pravděpodobného trvání vašeho zájmu (maximálně 5 let) nebo po dobu trvání spolupráce.

 

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu na info@hubenistenic.cz nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.

 

4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle nařízení (EU) 2016/679 (zvané GDPR) a zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 

    vzít souhlas kdykoliv zpět,

    požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

    požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

    vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

    požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

    v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním

    osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

5. Webové stránky hubenistenic.cz používají běžné diagnostické nástroje a to zejména službu Google Analytics, a Google Search Console. Veškeré údaje jsou anonymizované a používají se jen pro vyhodnocování provozu webových stránek.